Natynkowe - LVM TRACK 1M
The Symbol : 10162
The Availability Of : Duża dostępność 335 opak
Price: 216.05
Price: 216.05
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 10162
The Availability Of : Duża dostępność 335 opak
Price: 216.05
Price: 216.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 2.8 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Długość | 100 cm |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Styl | Industrialny |
| Materiał wiodący | Aluminium |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Wysokość opakowania | 6 cm |
| Szerokość opakowania | 3 cm |
| Długość opakowania | 101 cm |
| Ilość opakowań | 1 |
| Objętość opakowania | 2.10 dm³ |
| PCN | 8536900100 |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |