Natynkowe - PROFILE POWER END CAP
Symbol: 9462
Dostępność: Duża dostępność 1338 szt.
Cena: 27.55
Cena: 27.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9462
Dostępność: Duża dostępność 1338 szt.
Cena: 27.55
Cena: 27.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.5 cm |
| Wysokość | 10.6 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Materiał dodatkowy I | Stal |
| Kolor wiodący | Biały |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 1.9 cm |
| Szerokość opakowania | 3.4 cm |
| Długość opakowania | 10.8 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Klasa ochronności | I |
| Materiał dodatkowy II | Miedź |
| PCN | 8536900190 |
| Objętość opakowania | 0.07 dm³ |