Natynkowe - PROFILE SUSPENSION KIT
The Symbol : 9461
The Availability Of : Duża dostępność 577 opak
Price: 62.35
Price: 62.35
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 9461
The Availability Of : Duża dostępność 577 opak
Price: 62.35
Price: 62.35
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 5.5 cm |
| Wysokość | max 140 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 5.5 cm |
| Szerokość opakowania | 5.5 cm |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| PCN | 9405920090 |
| Objętość opakowania | 0.17 dm³ |
| Długość opakowania | 5.5 cm |