Natynkowe - PROFILE T CONNECTOR
The Symbol : 9186
The Availability Of : Duża dostępność 403 opak
Price: 36.11
Price: 36.11
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 9186
The Availability Of : Duża dostępność 403 opak
Price: 36.11
Price: 36.11
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.5/7 cm |
| Długość | 10.6 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Materiał dodatkowy I | Stal |
| Kolor wiodący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Klasa ochronności | I |
| Materiał dodatkowy II | Miedź |
| Wysokość opakowania | 2 cm |
| Szerokość opakowania | 7 cm |
| Długość opakowania | 11 cm |
| Objętość opakowania | 0.15 dm³ |
| PCN | 8536900100 |