Natynkowe - PROFILE TRACK 2 M
The Symbol : 9452
The Availability Of : Duża dostępność 7777 opak
Price: 187.05
Price: 187.05
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 9452
The Availability Of : Duża dostępność 7777 opak
Price: 187.05
Price: 187.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 200 cm |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Kolor wiodący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 2.1 cm |
| Szerokość opakowania | 3.4 cm |
| Długość opakowania | 200 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Klasa ochronności | I |
| Uwagi | Wykończenie szyny - połysk. |
| PCN | 8536900190 |
| Objętość opakowania | 1.43 dm³ |