Podtynkowe - FOXTROT
Symbol: 8373
Dostępność: Duża dostępność 2045 szt.
Cena: 126.15
Cena: 126.15
Symbol: 8373
Dostępność: Duża dostępność 2045 szt.
Cena: 126.15
Cena: 126.15
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 9.8 cm |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Typ źródła światła | GU10 R50 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 15W only LED |
| IP | IP54/20 |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu | 8.5 cm |
| Ilość opakowań | 1 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał dodatkowy I | Szkło |
| Uwagi | W zestawie do produktów z tej serii dołączone są nakładki w kolorach: białym, czerwonym, miętowym i niebieskim. |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Wysokość opakowania | 7 cm |
| Szerokość opakowania | 11 cm |
| Długość opakowania | 11 cm |
| Objętość opakowania | 0.65 dm³ |
| PCN | 9405119000 |