Podtynkowe - LVM RECESSED INSIDE CORNER
The Symbol : 10160
The Availability Of : Duża dostępność 375 opak
Price: 85.55
Price: 85.55
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 10160
The Availability Of : Duża dostępność 375 opak
Price: 85.55
Price: 85.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 8.5 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Długość | 8.5 cm |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Industrialny |
| Materiał wiodący | Aluminium |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Wysokość opakowania | 9 cm |
| Szerokość opakowania | 4 cm |
| Długość opakowania | 9 cm |
| Ilość opakowań | 1 |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Objętość opakowania | 0.32 dm³ |
| PCN | 8536900100 |