Podtynkowe - MIDI LED RECESSED
Symbol: 10063
Dostępność: Duża dostępność 134 szt.
Cena: 723.55
Cena: 723.55
Symbol: 10063
Dostępność: Duża dostępność 134 szt.
Cena: 723.55
Cena: 723.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 5.4 cm |
| Wysokość | 4.9 cm |
| Długość | 39.7 cm |
| Typ źródła światła | LED |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Max moc | 40W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Żywotność | 30000h |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 3300 lm |
| Kąt | 36 ° |
| CRI | >90 |
| Wymiary otworu | 39 X 4.5 cm |
| Współczynnik mocy | >0.9 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Wysokość opakowania | 8.5 cm |
| Szerokość opakowania | 6.5 cm |
| Długość opakowania | 42 cm |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Objętość opakowania | 2.32 dm³ |
| Kształt otworu | Prostokątny |
| PCN | 9405119090 |