Podtynkowe - PROFILE RECESSED FIXING SET
The Symbol : 8805
The Availability Of : Duża dostępność 1015 opak
Price: 13.78
Price: 13.78
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8805
The Availability Of : Duża dostępność 1015 opak
Price: 13.78
Price: 13.78
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 2.5 cm |
| Wysokość | 1.6 cm |
| Długość | 7.9 cm |
| Materiał wiodący | Stal |
| Kolor wiodący | Inny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość opakowań | 1 |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Zastosuj z | Do systemu Profile Track |
| Wysokość opakowania | 3 cm |
| Szerokość opakowania | 7.8 cm |
| Długość opakowania | 17.5 cm |
| PCN | 8536900100 |