Podtynkowe - PROFILE RECESSED POWER STRAIGHT CONNECTOR
Symbol: 10227
Dostępność: Duża dostępność 995 szt.
Cena: 56.55
Cena: 56.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10227
Dostępność: Duża dostępność 995 szt.
Cena: 56.55
Cena: 56.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 6 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 14 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Materiał dodatkowy I | Stal |
| Kolor wiodący | Biały |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230V V |
| Klasa ochronności | I |
| PCN | 8536900190 |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Objętość opakowania | 0.16 dm³ |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Wysokość opakowania | 2 cm |
| Szerokość opakowania | 3.5 cm |
| Długość opakowania | 11 cm |