Puszki - CAMELEON CANOPY B 1500
Symbol: 8610
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 514.75
Cena: 514.75
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8610
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 514.75
Cena: 514.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 8 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Długość | 150 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 6,88 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 5 cm |
| Szerokość opakowania | 9 cm |
| Długość opakowania | 153 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Zastosuj z | max 8 lamps × max 40W/ I, II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| PCN | 8536900100 |