Puszki - CAMELEON CANOPY F MINI
The Symbol : 11248
The Availability Of : Duża dostępność 85 opak
Price: 71.05
Price: 71.05
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 11248
The Availability Of : Duża dostępność 85 opak
Price: 71.05
Price: 71.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 5 cm |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Silk gray |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Zastosuj z | max 1 lamp × max 40W/ II |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Ilość opakowań | 1 |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wysokość opakowania | 4 cm |
| Szerokość opakowania | 9 cm |
| Długość opakowania | 6 cm |
| Objętość opakowania | 0.216 dm³ |
| Szerokość podsufitki | 4 cm |
| Wymiary otworu | 3.3 cm |
| PCN | 8536900100 |