Lampy led - LVM LINE LED 9W 4000K
Symbol: 10651
Dostępność: Duża dostępność 409 szt.
Cena: 239.25
Cena: 239.25
Symbol: 10651
Dostępność: Duża dostępność 409 szt.
Cena: 239.25
Cena: 239.25
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 2.2 cm |
| Wysokość | 4.2 cm |
| Długość | 20.5 cm |
| Typ źródła światła | LED |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Max moc | 9W |
| IP | IP20 |
| Napięcie | DC 48 V |
| Klasa ochronności | III |
| Żywotność | 30000h |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień | 440 lm |
| Kąt | 110 ° |
| CRI | >90 |
| PCN | 9405119000 |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Industrialny |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 3.4 cm |
| Szerokość opakowania | 5.5 cm |
| Długość opakowania | 24.3 cm |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Objętość opakowania | 0.45 dm³ |
| Kolor uzupełniający I | Biały |