Natynkowe - CTLS POWER END CAP, LEFT (PE-L)
The Symbol : 8232
The Availability Of : Duża dostępność 958 opak
Price: 56.55
Price: 56.55
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8232
The Availability Of : Duża dostępność 958 opak
Price: 56.55
Price: 56.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.2 cm |
| Długość | 10 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dodatkowy I | Miedź |
| Kolor wiodący | Biały |
| Max moc | 16A, 3.7kVA |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Gwarancja | 5 lat |
| Metoda montażu | Do systemu CTLS - Commercial Track Light System |
| Wysokość opakowania | 3.5 cm |
| Szerokość opakowania | 7 cm |
| Długość opakowania | 10 cm |
| Objętość opakowania | 0.25 dm³ |
| PCN | 8536900100 |