Natynkowe - FLEA
The Symbol : 8202
The Availability Of : Duża dostępność 6951 opak
Price: 143.55
Price: 143.55
The Symbol : 8202
The Availability Of : Duża dostępność 6951 opak
Price: 143.55
Price: 143.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 10 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Typ źródła światła | GX53 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 12W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Objętość opakowania | 0.67 dm³ |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl | Skandynawski |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 5.5 cm |
| Szerokość opakowania | 11 cm |
| Długość opakowania | 11 cm |
| PCN | 9405199000 |