Podtynkowe - PROFILE RECESSED X CONNECTOR
The Symbol : 8836
The Availability Of : Duża dostępność 210 opak
Price: 57.86
Price: 57.86
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8836
The Availability Of : Duża dostępność 210 opak
Price: 57.86
Price: 57.86
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 6/13 cm |
| Długość | 13 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Materiał dodatkowy I | Stal |
| Kolor wiodący | Biały |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 0.39 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 2 cm |
| Szerokość opakowania | 14 cm |
| Długość opakowania | 14 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Klasa ochronności | I |
| Materiał dodatkowy II | Miedź |
| PCN | 8536900100 |