Uniwersalne - LVM 48V, 150W, INSIDE POWER SUPPLY
Symbol: 10161
Dostępność: Duża dostępność 3038 szt.
Cena: 433.55
Cena: 433.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10161
Dostępność: Duża dostępność 3038 szt.
Cena: 433.55
Cena: 433.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 2.2 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Długość | 30.5 cm |
| Materiał wiodący | Aluminium |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Max moc | 150W |
| IP | IP20 |
| Wysokość opakowania | 5.5 cm |
| Szerokość opakowania | 4 cm |
| Długość opakowania | 35.5 cm |
| Klasa ochronności | I |
| Objętość opakowania | 0.78 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| PCN | 8504409500 |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |