Uniwersalne - LVM STRAIGHT CONDUCTIVE MODULE
The Symbol : 10167
The Availability Of : Duża dostępność 2668 opak
Price: 42.05
Price: 42.05
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 10167
The Availability Of : Duża dostępność 2668 opak
Price: 42.05
Price: 42.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 1.5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 14.5 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Wysokość opakowania | 15 cm |
| Szerokość opakowania | 1 cm |
| Długość opakowania | 10 cm |
| Ilość opakowań | 1 |
| Objętość opakowania | 0.09 dm³ |
| PCN | 8536900100 |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |