Uniwersalne - LVM TRACK BUCKLE CONNECTOR
Symbol: 10171
Dostępność: Duża dostępność 3646 szt.
Cena: 14.36
Cena: 14.36
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10171
Dostępność: Duża dostępność 3646 szt.
Cena: 14.36
Cena: 14.36
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 2.2 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Długość | 7.2 cm |
| Materiał wiodący | Stal |
| Wysokość opakowania | 15 cm |
| Szerokość opakowania | 1 cm |
| Długość opakowania | 10 cm |
| Ilość opakowań | 1 |
| Objętość opakowania | 0.15 dm³ |
| PCN | 7326909800 |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |