Akcesoria montażowe - CAMELEON ADAPTER CTLS
Symbol: 8281
Dostępność: Duża dostępność 249 szt.
Cena: 187.05
Cena: 187.05
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8281
Dostępność: Duża dostępność 249 szt.
Cena: 187.05
Cena: 187.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.7 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Długość | 7 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Max moc | 6A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Do systemu CTLS - Commercial Track Light System |
| Zastosuj z | System CAMELEON |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa ochronności | I |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Objętość opakowania | 0.81 dm³ |
| Wysokość opakowania | 14.5 cm |
| Szerokość opakowania | 7.5 cm |
| Długość opakowania | 7.5 cm |
| PCN | 8536900100 |