Akcesoria montażowe - CAMELEON MOUNTING B
The Symbol : 8393
The Availability Of : Duża dostępność 379 opak
Price: 18.85
Price: 18.85
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8393
The Availability Of : Duża dostępność 379 opak
Price: 18.85
Price: 18.85
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 0.8 cm |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Objętość opakowania | 0.18 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 17 cm |
| Szerokość opakowania | 7 cm |
| Długość opakowania | 1.5 cm |
| Zastosuj z | wall/ceiling |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| PCN | 3926909700 |
| Uwagi | Zapobiega obwisaniu przewodu. Zestaw zawiera 5szt. elementu CAMELEON MOUNTING B. Zestaw zawiera 5szt. wkrętów montażowych. |