Akcesoria montażowe - CAMELEON ADAPTER PROFILE
The Symbol : 8360
The Availability Of : Duża dostępność 582 opak
Price: 108.75
Price: 108.75
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8360
The Availability Of : Duża dostępność 582 opak
Price: 108.75
Price: 108.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.5 cm |
| Wysokość | 10.8 cm |
| Długość | 6.5 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 0.86 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 14.5 cm |
| Szerokość opakowania | 7.7 cm |
| Długość opakowania | 7.7 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Zastosuj z | max 1 lamp × max 25W only LED/ II, PROFILE TRACK system (Catalogue 2019/2020) |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| PCN | 8536900100 |