Akcesoria montażowe - CAMELEON ADAPTER PROFILE
Symbol: 8361
Dostępność: Duża dostępność 64 szt.
Cena: 108.75
Cena: 108.75
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8361
Dostępność: Duża dostępność 64 szt.
Cena: 108.75
Cena: 108.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.5 cm |
| Wysokość | 10.8 cm |
| Długość | 6.5 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 0.86 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 14.5 cm |
| Szerokość opakowania | 7.7 cm |
| Długość opakowania | 7.7 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Zastosuj z | max 1 lamp × max 25W only LED/ II, PROFILE TRACK system (Catalogue 2022) |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| PCN | 8536900100 |