Akcesoria montażowe - CAMELEON MOUNTING C
The Symbol : 8405
The Availability Of : Duża dostępność 81 opak
Price: 82.65
Price: 82.65
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8405
The Availability Of : Duża dostępność 81 opak
Price: 82.65
Price: 82.65
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 1.6 cm |
| Wysokość | 1.7 cm |
| Materiał wiodący | Lity mosiądz |
| Kolor wiodący | Mosiądz |
| Objętość opakowania | 0,18 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 17 cm |
| Szerokość opakowania | 7 cm |
| Długość opakowania | 1,5 cm |
| Zastosuj z | ściana/sufit |
| Uwagi | Zapobiega obwisaniu przewodu. Zestaw zawiera 5szt. elementu CAMELEON MOUNTING C. Zestaw nie zawiera wkrętów montażowych. |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| PCN | 3926909700 |